Підсумки літньої проектної роботи

БезымянныйПротягом літа наші учні спільно з наставниками проектних груп працювали  над цікавими завданнями. Вивчали історію, культуру, User commentsгеографію сусідньої країни Польщі та публікували свої доробки на спільному польсоко-українському сайті Черкаси-Бидгощ.

ленкаСпільно з наставниками Скорик Т. А. та Нянько О.В. група учнів розробила проект спортивно-оздоровчого майданчика та ігрового комплексу для школярів і жителів нашого мікрорайону. Цей учнівсько-громадський проект було подано до міської ради на конкурс проектів, що буде відбуватися у жовтні-листопаді 2016 року. Наш проект вже пройшов відбірковий етап та буде брати участь у громадському голосуванні.

1 коментар

1. Алла Ткачук

Варто зазначити, що ваша команда є прикладом для наслідування. Ви здатні не просто генерувати цікаві ідеї, але і вдало їх впроваджувати. Мені хочеться дізнатися про результати
    проекту спортивно-оздоровчого майданчика та ігрового комплексу для школярів і жителів мікрорайону.