Тиждень англійсько мови

Учора розпочався тиждень англійської мови у школі.  Проводиться цьогорічний  предметний тиждень по-особливому, оскільки 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні.  В рамках реалізації національної   програми «Україна speaking» і будуть проводитися заходи. З метою мотивації учнів до вивчення англійської мови, покращення навичок спілкування англійською мовою під час лінійки-відкритя, що відбулася у актовому залі школи, говорили й співали  виключно англійською.  Також лунала поезія, гуморески, присутні переглянули відеоролик, завершилася лінійка флешмобом «I like you».  У заході з нагоди відкриття Тижня іноземних мов  взяли участь учні  11-А,10-А, 5-А, 7-Б, 1-Б класів. Відучора на information board, у фоє школи, діє   виставка «20 interesting facts about English» та «British supertitions ».

План проведення Тижня англійської мови