Англійська мова – це захопливо

Понеділок та вівторок цього тижня пройшли під гаслом початку тижня іноземних мов у школі. Після святкового відкриття тижня у понеділок відбулися декілька заходів, які, на нашу думку заслуговують на увагу.

Для учнів 5-В класу учителі Малоног Н.І. та Шубіна С.Ю. у вівторок провели цікавий урок-змагання „The Smartest“, під час якого дві команди „Forward“ і „Bright Brains“ мали змогу продемонструвати свої знання з англійської мови. І хоч змагалися лише дві команди, але байдужих на уроці не було. Час від часу у змагання включалися і болільники. Перемогла команда „ Bright Brains “, але головний висновок – знання допомагають перемагати не тільки на уроці – для себе зробили усі присутні.

 

Цього ж дня учні 3-А класу (учителі Джура Н.І., Трясун Ю.А.) були присутні на незвичайному уроці англійської мови – уроці-грі „All Seasons Are Beautiful“. Урок пройшов цікаво та весело: школярі показали не лише знання мови, але і виглядали дуже артистично, співаючи пісеньки, розповідаючи вірші, граючи невеликі сценки.

     

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>