«ROOM 217»

Лідери учнівського самоврядування школи на чолі з президентом ДГО «ЮНІКС» Диченко Діаною беруть участь у Всеукраїнській акції до Дня пам’яток історії та культури України, який відзначається 18 квітня й припадає на Міжнародний день пам’яток та визначних місць. Метою акції є створення  відеоролика,  до якого ввійдуть короткі відео, відзняті лідерами обласних центрів України, про визначні історичні об’єкти своєї малої батьківщини. Спільнота лідерів України намагається привернути увагу до ініціатив шкільного самоврядування та пропагувати серед  молоді України глибше вивчати історію рідного краю.

1. valeonova

Наші лідери завжди активні. Молодці. Бажаємо перемоги

1. Сподіваюсь уроки інформатики пройшли з користю і ви створите відеоролик, гідний перемоги