Проект „Reusing and Recycling“ у 8-А класі

Під час вивчення теми з англійської мови „Захист навколишнього середовища. Переробка відходів“  учні 8-А класу під керівництвом учителів Коменової Л.А. та Трясун Ю.А. ефективно працювали не лише на уроках, освоюючи основні мовленнєві навички іншомовного спілкування, але й у позаурочний час створюючи цікаві вироби із вторинної сировини. Ці речі не тільки красиві, але і корисні. Школярі презентували свої поробки та розповіли, чому так важливо зменшити кількість сміття, яке ми викидаємо, і використати деякі речі та матеріали повторно.

1 коментар