Зустріч-відкриття!

Під час весняних канікул (22.03.2016) зібралася ініціативна група на чолі з директором школи Оробець Л.І. у складі Нікіфорюк О.П., Боднарюк О.М., Матрофайло Н.М., Олянич О.М., Панаетової Юлії, Гавдуна Дем’яна, Мукан Анастасії, Красія Ігора для обговорення умов участі в проекті «Класна школа».

Опікуном учнівських блогів обрано Нікіфорюк О.П. Обговорено проект плану роботи школи в рамках даного проекту.

Ми будемо класною школою!

2

Ідею програми про проведення шкільних дебатів учням школи було повідомлено на засіданні ради учнівського самоврядування 28.03.2016.

На засіданні ради виступив Гавдун Дем’ян, учень 11 класу, учасник проекту. Було вирішено, що 30.03.2016 року у 8-10 класах буде проведено класні дебати (в різних класах буде використано різні методи проведення). Доручено учнівському активу довести ідею програми до учнів класів.

DSC_0489

Голова учнівської ради Думитрович Марія зазначила: «Питання використання ІКТ для нашої школи дуже актуальне, однак виникне ряд проблем через матеріально-технічне забезпечення школи». А Юлія Панаетова зазначила, що батьківські комітети деяких класів розуміючи проблему забезпеченості кабінетів технікою сприяють їх технічному оснащенню.