В березні 2016 року наша школа долучилась до проекту «Класна школа». Результатом нашої роботи стала участь у семінарі-тренінгу вчителів з Польщі та України, який відбувся 12 – 15 травня 2016 р. у Львові – Брюховичі. Нашу школу представляла вчитель англійської мови – Сірман Галина Самсонівна.
Метою цієї зустрічі було налагодження співпраці шкіл країн учасниць, щодо обміну молоддю. В ході семінару вчителі ознайомились з особливостями систем освіти Польщі та України. Кожен з учасників презентував свою школу та її досягнення. Організатори семінару обрали партнерів для написання пілотної заявки на проект, щодо майбутньої співпраці. Партнером нашої школи стала Гімназія №6 з м. Ельблаг. Першим етапом співпраці є налагодження віртуального спілкування з метою знайомства зі школою та містом.
2s коментарів
Напишіть відгук
Попередній пост: День вишиванки!
наступний пост: Свято “Прощання з Буквариком “, пісня ” BINGO “
Permalink
Звичайно, Ваша інформація про участь в семінарі вчителів Польщі з Україною є важливою, оскільки вона відноситься до майбутнього, і тих планів, які передбачають обмін досвідом та співпрацю зі школою в Польщі. Мені цікаво, як проектний досвід “Школа з класом” перенесеться на співпрацю? Я знаю з досвіду, що будь-який обмін приносить відчуті результати не тільки для учнів, а й для вчителів. Додатково, коли у нас є спільна мета, і ми маємо набутий досвід, наприклад, у проектах, настає створення організації, яка вчиться? Що для Вас було головне в проекті «Класна школа»?, а може будувати подальшу співпрацю.
Permalink
Вітаю вас із початком роботи у проекті “Класна школа”. Проект «Класна школа», є актуальним у часі реформування освіти в Україні.
Спільна робота педагогів та учнів над проектом «Класна школа» згуртовує всіх учасників навчально-виховного процесу. Для учнів надає можливість проявити свої організаторські та лідерські якості: проводити дебати, брати участь у круглих столах, розробляти та впроваджувати етапи проекту. А для педагогів створення в школі умов для підготовки учнів до майбутнього, вчити мислити і розуміти світ, повірити в себе та співпрацювати на основі взаємної довіри.