Свято “Прощання з Буквариком “, пісня ” BINGO “

В 1 – А  та 1 – Б класах на святі Прощання з Буквариком діти співали пісню англійською мовою BINGO.

1 коментар

1. Ula

Ваш блог є прикладом цікавих проектних заходів в школі. Я визнаю, що фільми є інструментом, який показує нашу роботу. Малі герої матеріалу перевірили себе у володінні мовними навичками.
    З досвіду знаю, що варто описати фільм, тобто інформаційні навички, які учні отримали в проекті, можуть стати в нагоді. Таким чином, матеріал, який показує в додаток посилання на проект, завжди є цінним. В якому записі блогу я можу прочитати більше інформації про фестиваль?