Друзі! Ми ведемо репортаж в режимі Он-лайн! Сьогодні на уроці географії в 11-Б класі з вчителем Олянич О.М. ми випробовували в дії пункт перший Кодексу: Звичайно, техніку ми принесли власну, бо шкільної в нас вкрай мало, однак урок проходить зовсім по-іншому, дуже класно.Зараз відбувається засідання “круглого столу” щодо проблем глобального потепління клімату та дій міжнародної спільноти з даного питання. На даний момент Настя Т. розповідає про Кіотський протокол ,а Саша А. готується аналізувати кліматичну конференцію в Парижі. Презентація ,відео, навіть опитування через соціальну мережу”Вк”- все простіше і доступне з ІКТ. А ще у нас працює цілий press-centre! Маша Д. і Катя Я. готують публікацію на блог ШКП “Пік”, а наша група-на блог “Класної школи” Так створюються новини.Так ми вчимося! З вами були Аліна Літовська та Катерина Хабайло.
– “Використовуй гаджети під час уроків у навчальних цілях і з дозволу вчителя”. Уявляєте,нам навіть надали суперконфіденційну інформацію – пароль від шкільного Wi-Fi.
1 коментар
Напишіть відгук
Попередній пост: Наш шкільний Кодекс
наступний пост: Суспільна акція школярів України «Громадянин»
Permalink
З великим інтересом я прочитала Вашу інформацію про роботу ефектів програми. Вона з ентузіазмом і повною прихильності. Тестування Кодексу крок за кроком є передачею досвіду на практичну сторону роботи школи. Молодці! Той факт, що ви принесли своє власне обладнання показує, наскільки важливо для вас є такого типу діяльність.
У своїй роботі – незважаючи на устаткування школи – також часто використовую своє обладнання, а учні під час занять часто працюють на своїх мобільних телефонах, коли, наприклад шукають інформацію або використовують джерела інформації, доступні в Інтернеті .. І, до речі, я рекомендую https://learningapps.org/
Я знаю, проте, що хороше обладнання школи, наприклад, таке як мультимедійна дошка є основою сучасної освіти. Скільки речей ми можемо зробити, і в поєднанні, наприклад, в Padletem https://pl.padlet.com/ це якраз може бути цікавим прикладом мозкового штурму.