Суспільна акція школярів України «Громадянин»

Успішним видався квітень для юних істориків школи. Так, учні 8-а класу Перепелюк Анастасія, Овчаренко Ольга та Любчинська Анастасія В. працюючи над дослідженням життєвого та творчого шляху відомого буковинця Йосипа Ельгісера в рамках експедиції «Чернівці – рідне місто моє» посіли друге місце за результатами презентації матеріалів експедиції (вчитель Нікіфорюк О.П.).

Учні школи є постійними учасниками Суспільної акції школярів України «Громадянин». В цьому році десятикласники працювали над реалізацією проекту «Не будьмо байдужими! Занедбані могили – втрачена пам’ять». 21 квітня Мукан Анастасія, Панаетова Юлія, Федорюк Ірина представляли проект перед учнями шкіл міста і за результатами учнівського голосування посіли перше місце (вчителі – консультанти – Боднарюк О.М.,Оробець О.І.).

19 – 20 квітня команда школи (Овчаренко Ольга, Любчинська Анастасія В.( 8-а клас), Гончарюк Юрій, Бензель Анна, Величко Юлія (10 клас) стали учасниками тренінгу в рамках програми «Активні громадяни». Свідченням успішної участі в заході стали отримані сертифікати.

Завершився міський етап  конкурсу «Український вимір процесів європейської інтеграції», в якому учениця 10 класу Панаетова Юлія посіла перше місце, дослідивши євроінтеграційні процеси в освіті України (вчитель Боднарюк О.М.)

-sNGDWa-n58IMG_309320160420_133715

1. Ula

Вітаю з успіхом, і ціную, що ви звертаєте увагу на сприяння учням на блозі проекту. З досвіду знаю, як важливо показувати досягнення учнів. Маю питання, чи учні, про яких ви написали, також брали участь в проекті? Таке поєднання двох видів діяльності може бути прикладом хорошої практики.

2. Світлана Дячок

Нічого собі! Молодці!!! А над якою темою пpоекту пpацюєте заpаз?Дякую!!!