Акція «Зробимо Україну чистою разом!»

В рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом, з метою підтримки належного санітарного стану шкільної та прилеглих територій, в школі проведено День благоустрою.

Всі учасники навчально-виховного процесу навчального закладу долучилися до весняних заходів з благоустрою.

«Охайні приміщення, охайний двір!» – це наше гасло. Під час суботника прибрано територію школи та її прилеглих частин, упорядковано газони і квітники, прибрано сільський стадіон, пам’ятник визволителям села по вулиці Рибальській, вивезені побутові відходи і сміття, побілені дерева та бордюри.

Активно працювали всі.

Ми – одна дружна родина і спільно дбаємо про чистоту та затишок у школі!

IMG_20160422_124602