Дебатний клуб підводив підсумки

4nfKWijf5WM
Цей навчальний рік був для дебатного клубу «Хвиля» сповнений кропіткою роботою та цілком закономірними перемогами.  В Черкаській спеціалізованій школі № 17 відбулась підсумкова гра сезону – зустрілись команда «Хвиля» з Червоної Слободи  №2 та представники молодшої ліги «Максимум». Дебатували з теми «Участь у шкільних конкурсах підвищує інтерес учнів до навчання»  Наша команда “Хвиля” отримала 2 місце, а найкращим спікером стала Бузько Альона учениця 7-Б класу. Далі готуємось до нових конкурсів та турнірів.
EZ3Xn8n0qCo