Змінюємося разом!

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Усвідомлюючи необхідність змін, вчителі, батьки та учні розпочали створення Концепції розвитку Економіко-правового ліцею до 2020 року.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Ми бачимо свій ліцей як заклад, діяльність якого спрямована на впровадження передових освітніх технологій з урахуванням соціального замовлення, викликів сучасності, національних традицій, особливостей педагогічного колективу та індивідуальної мотивації діяльності кожного вчителя та кожного учня.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Головною умовою здійснення позитивних змін є продуктивна взаємодія і взаємовпливи всіх учасників навчально-виховного процесу, плідна співпраця в команді однодумців.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Концептуальне гасло: “Пізнай себе! Зрозумій іншого! Відкрий навколишній світ!”

1. В яких кроках можна побачити ваші зміни? Що саме плануєте зробити до 2020 року?

2. Дмитро

Вітаємо вас!

Які напрямки Вашої Концепції розвитку? Яким чином вона буде впроваджуватися в освітній процес у вашому навчальному закладі?

З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 м. Кіровоград!

3. Це дуже гарна ідея, та потрібно докласти чимало зусиль для реалізації. Які подальші дії за Концепцією?

4. svitsaulyak

Як чудово! Ви всі такі молодці! Яка тісна робота вчителів та учнів! Нам дуже подобається. І які вони уважні, зацікавлені. СУПЕР!!! Так тримати!