Досліджуємо традиційні і нові медіа

Преса 8-Ю SAM_1983

Учні 8-Ю класу проаналізували теми, які висвітлюються у пресі, на телебаченні, у соціальних мережах.

Прес SAM_2075

Ми дійшли висновку, що після закінчення виборчого процесу більше уваги буде приділено реформі освіти.

Прес SAM_1987

Учні спробували себе у ролі журналістів.

1. polinaverbytska

Чудово! Які питання учасники програми хотіли б поставити міністрові освіти, що, на Вашу думку, потребує змін і впровадження реформ? Спробуйте себе у ролі журналістів і напишіть допис у газету про те, що змінюється у вашому ліцеї.
    Успіхів!

2. yulkucher

Гарна ідея! Розкавжіть детальніше про успіхи в учнівській журналістиці. Чи є у вас співпрця з якимись ЗМІ?

3. Justyna

Я очень рада что Вы использовали эти  активные методы. Советую посещать блоги из других школ чтобы черпать вдохновение (czerpać inspiracje) улучшать z блог.

4. Ylia Soroka1

Такі активні дії ,навіть робота з пресою,зробить школу класною.Молодці

5. Валерія

Хотіла б побільше інформації: які саме теми аналізували? А також побачити роботу учнів-журналістів.

6. Коли відбувалося це дослідження? Які конкретні результати? Формулювання дуже розпливчасті.