Майбутнє творимо сьогодні

Підводимо підсумки дебатів у класах.

11-Ю 2014-02-04н

Учнів випускного 11-Ю класу найбільше зацікавили можливості співпраці з ВУЗами в Україні та за кордоном, які відкривають ІКТ.

11-Ю SAM_2146

Представники класу прийняли участь у міжвузівському “круглому столі” “Студент-юрист як образ культурної еліти суспільства”. Інформація про захід була висвітлена на сайті ліцею та Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

1. Justyna

Отличная идея с рекламы на веб-сайтах. Это очень важная тема для учеников старших класс . Интересно было бы узнать, какие выводы ?