Бережись Альо-мобіля

У цьому році на території Фінансового ліцею в рамках проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО ліцеїсти написали правила безпечного користування мобільними телефонами. Презентацію ми вам надамо пізніше, а на сьогодні можемо запропонувати гумористичний сценарій з приводу надмірного використання телефонів

Автор: Останнім часом особливого розвитку набувають інформаційні технології. Таким чином, непомітно у наше життя просочилися різні гаджети із соціальними мережами, комп’ютерними іграми і потужним напливом інформації.

1. Включається музика – виходить футболіст (набиває м’яч, бачить джостік на стільці, викидає м’яч за куліси, сідає на стілець «комп’ютерні ігри»)
  2. Включається музика – виходить модель (красиво дефілює, бачить планшет на стільці, сідає на стілець «соціальні мережі»)
  3. Включається музика – виходить бізнесмен (говорить по телефону, бачить пульт на стільці, сідає на стілець «новини»)
  4. Включається музика – виходить ботан (читає книжку, бачить ноутбук на стільці, відкладає книжку, сідає на стілець «Фільми – серіали»)

Артем: Друзі, я придбав нову настільну гру. Гайда грати!!!

Лунає музика – здивування, діти одночасно підіймають очі і так само одночасно намагаються відірватись від стільців, – не виходить

Автор: Здається, наші герої залежні. І вони прилипли до стільців

Артем. Та ви що!!! Забирає пульт у бізнесмена.

Женя: Ей ти, Хобіт!!! (в цей момент він повільно розлючено встає. Помічає, що відірвався від стільця і вся його злість зникає). Інші учні, помітивши таке звільнення, відкладають свої гаджети і підводяться.

Автор: Будь-яку залежність можна подолати, але краще в неї не потрапляти.

Далі учні вишиковуються у рядок і починається пісня (яка супроводжується рухами; на кожний другий рядок приєднуються усі попередні учасники зі своєю фразою та рухами):

Всі: якби не альо-мобіль, ким був би я?

Женя: Я би фітнес-тренер був. Упор-віджався-присів-піднявся. Упор-віджався-присів-піднявся.

Марина: Поліцейським я була б. Праворуч-ліворуч- до мене – вперед

Всі: якби не альо-мобіль, ким був би я?

Боря: я дояркою би був. Дою – дою – туди відро (вліво) – сюди відро (вправо)

Всі: якби не альо-мобіль, ким був би я?

Аня: Танцюристкою була б. Вперед – назад – вліво – на місце.

Всі: якби не альо-мобіль, ким був би я?

Артем: я би каратистом був. Хія (вправо) – хія (вперед) – випад (вліво) – чудово

Автор: Шановні друзі. Сьогодні ми можемо жартувати з цієї теми, тому що вміємо безпечно користуватися гаджетами. І деякі з цих правил хотіли б запропонувати вам. (Демонстрація презентації про правила користування мобільними телефонами чи Кодексу 2.0)

1 коментар

1. Елла Ситник, вчитель сш №250 м. Києва.

Вітаю.
    Ваша активність після довгої паузи на блозі вражає.
    Проблема використання мобільних телефонів турбує і дорослих, і малих. Ви так по – особливому підійшли до справи. Дуже креативно.
    Переконана, що багато небайдужих людей так само як і я з великим нетерпінням чекатимуть більш докладної розповіді.
    Дякую.
    З повагою , ментор проекту Класна школа – Елла Ситник.