День врятованого дерева

11 листопада команда  учнів 8-а класу відвідала Коледж економіки, права та інформаційних технологій (КЕПІТ), де взяла участь в  акції  «День врятованого дерева». Діти привезли макулатуру  й батарейки, таким чином зробили свій внесок у захист довкілля. Також у рамках акції для всіх учасників був проведений  запальний танцювальний флешмоб, організована вікторина між командами, в ході якої вирішувалися різноманітні  завдання на екологічну тематику . Упродовж  змагання між командами велась запекла боротьба,  учні  виявили свою кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватись. Перемогу  здобула команда  Фінансового ліцею.