Створення Google Forms. Інструкція

СТВОРЕННЯ_Google_Forms

 

Share Button

2s коментарів

 1. ogerbanosenko

  Дуже зручна форма опитування учнів, я створюю ще додатково на диску таблицю, куди заносяться результати. Використати варто ще додаток Flubaroo для кращого опрацювання цих результатів.

  Відповіcти
  1. vikgavrylina

   На Google Диску та в Office 365 разом з Forms автоматично створюються таблиці Excel, куди автоматично заносяться всі результати опитування. Можна роздрукувати або просто подивитися. Крім таблиці автоматично створюються діаграми узагалюнюючі по кожному питанню. Не потрібно витрачати час на аналіз результатів. Якщо це опитування з теми, то можна одразу побачити, яке питання було складним для учнів. Статистика допомагає вчителям. Або цікаво це робити психологу. Не потрібно витрачати час на обробку данних. Такоє цікаво проводити опитування батьків, учнів, вчителів… Зараз використовують Forms для заповнення анкет на різноманітні конкурси та проекти. Доречі, наші учениці, які будуть приймати участь в проекті “Юні дипломати України та Грузії” саме таку Форму заповнювали на Facebook.

   Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>