Відкрите обговорення тем дебатів та проектів в новому навчальному році 2017-2018

cropped-logo_blog

Шановні колеги, учні, батьки наших гімназистів!
Ми маємо новини від наших польських партнерів за проектом “Класна школа”. Зараз планується новий етап проекту Класна Школа, який має розпочатися з вересня 2017 року. З метою удосконалення роботи цієї програми нашої співпраці Агата Лучинська (координатор із Варшави)
надіслала кілька запитань. Ваші відповіді допоможуть удосконалити роботу програми Класна Школа та сприятимуть позитивним змінам у шкільному житті. Просимо Вас переглянути ці запитання. Будемо дуже вдячні, якщо ви зможете надіслати (написати в коментарях на цій сторінці або на шкільному блозі проекту) нам ваші відповіді до кінця цього тижня ( до 12 червня 2017).
На яких темах ви хотіли б зосередитися в новому навчальному році?
1. Навчальне середовище:
Що справжнє навчання означає для учнів? Коли вони відчувають, що вони ефективно навчаються? Як виховати активного, незалежного, самосвідого учня? Як школа може і повинна допомогти вам підготуватися до майбутнього? Як методи навчання, інфраструктура, технологія і відносини в школах можуть допомогти в реальному навчанні? Які зміни ми можемо ввести в нашій школі?
Це буде тема дебатів, за якими школи будуть працювати в проектах, які приведуть до запровадження змін.
2. Школа бере участь у житті в місцевому середовищі
У школах з нашою допомогою будуть визначити області можливого співробітництва з місцевою громадою і особливо місцевими органами влади і ввести проекти і обговорення з місцевою владою.»
3. Що було найціннішим елементом програми Класна школа для вас?
2. Що нового ви дізналися в програмі Класна школа? Чи було що-небудь нове для вас? А для ваших учнів?
3. Що ви думаєте про роботу на шкільному блозі Класна школа? Це корисний інструмент? Або це складно?
4. Які елементи були найбільш важкими або непотрібним для вас? Що вам сподобалось найменше в Класній школі?
Координатори програми Класна Школа бажають Вам гарних, веселих і продуктивних канікул!

Координатор проекту Гавриліна Вікторія Вікторівна