Відкриття “Класної школи” 2016-2017 в гімназії № 11

8 вересня в гімназії № 11 міста Кам’янського відбулося урочисте відкриття нового сезону проекту “Класна школа” 2016-2017 навчального року.

Класна_школа_відкриття_08.09.16

В актовій залі гімназії були присутні представники команд 5-11-х класів.

Директор гімназії Рева Наталія Василівна привітала всіх з початком роботи над новим етапом проекту та побажала успіхів та активностей, реалізації запланованого.

Координатор проекту в гімназії Гавриліна Вікторія Вікторівна описала план дій на цей семестр для нашої команди.

Наступного тижня команди готуються до проведення класних дебатів. 14 вересня відбудеться тренінг для представників команд по методиці проведення різних видів дебатів.

Вітаємо учнів 5-х класів, які приєдналися до “Класної школи”!