Класні дебати в 5-Б класі

28 вересня  на 6 уроці в кабінеті історії відбулися дебати у 5-Б класі, які провела учениця 10-А класу Савченко Олександра.

IMG_20160921_131334 (1)

Спочатку учні дізнались про проект «Класна школа» і ознайомились із кодексом 2.0, а також з’ясували  що таке дебати.

Після діти перейшли до проведення дебатів за темою: «Заборона телефонів у школі», що є дуже актуально, тому що зараз телефони використовуються в усіх галузях діяльності людини. І шкільне життя не виключення. Кожен учень нашого класу мав змогу висловити свою думку стосовно цієї теми.

IMG_20160921_131331

У кінці уроку були зроблені  висновки

Переваги:

• зв’язок з батьками;
  • швидкий пошук необхідної інформації;
  • зручне спілкування на відстані;
  • використання електронних підручників на уроках.

Недоліки:

• школять здоров’ю;
  • відволікають від навчального процесу;
  • викликають залежність;
  • забирають багато часу.

1. Ewa Borgosz

Поздравляю 5a с успехом! Олександра, интересно было бы узнать, как Тебе нравится такая деятельность (ведение дебаты) и чему Ты научилась?

1. oleksavchenko

Получила огромное удовольствие! Мне очень нравится дебаты как форма работы: обсуждать разные проблемы, логически обдумывать их, никакого перехода на личности, а иногда ещё и учишся отстаивать не свою точку зрения.Кроме этого, люблю работать с аудиторией ( даже просто доклады читать перед классом или презентации показывать), а тут ещё и тема интересная и не просто что-то рассказывать, а ещё проводить. Также была удивлена активностью, идеями ( которые были продуманы и умны) 5 класса и вниманию их классного руководителя.
      Я заметила, что после каждых дебатов чувствую себя уверенней и спокойней перед другими, меньше продумываю саму процедуру, да и вообще лучше говорю. Плюс опыт никогда не повредит!

1. vikgavrylina

Я пишаюсь Олександрою! Вона показує приклад дорослим людям як необхідно працювати, ставити задачі та реалізовувати їх. ЇЇ громадянська активність викликає повагу!!!

2. oleksavchenko

1. vikgavrylina

Сашенька молодец! Такими же активными в проведении дебатов для других классов были Маша Гуменюк (10-А), Бесчасный Леша (10-Б) и Преснецова Лиза (9-Б). У нас “классная” команда “Классной школы”