План дій: Тиждень 1.

Круглий_стіл_Нові_зникаючі_професії (1)

Термін виконання 29.03.16 – 04.04.16

1. Створити власну команду із однокласників-однодумців, бажаючих змінити життя гімназії.
  2. Зареєструватися на блозі «Класна школа» нашої гімназії за посиланням

За допомогою можна звертатися до своїх кураторів проекту-вчителів або вчителя інформатики Олійник Н.В.

1. Написати пост на блозі «Класна школа» про початок роботи над проектом. Протягом місяця під час проекту розміщувати результати роботи кожного тижня.
  2. Зайти на аккаунт office 365 мережі гімназії та написати лист вчителю-куратору вашої команди про початок роботи.
  3. Скачати версію Skype-конференція та спробувати поспілкуватися між собою в команді в on-line в режимі конференції.
  4. Ознайомитися із матеріалами профорієнтаційного щоденника.
  5. Створити власний профіль за анкетою щоденника.
  6. Профіль_Професії