Створюємо нову команду учнів за польсько-українським проектом “Як організувати громадянську активність учнів?”

24 травня відбулося перше засідання нової команди гімназистів, які будуть працювати над проектом із нашими партнерами із міста Забже, Польща, та міста Стрий, Львівської області.

24.05.16

Вчитель хімії та основ здоров’я Гавриліна Вікторія Вікторівна розповіла учням про зустріч-тренінг польських  та українських вчителів у місті Львів 12-15 травня та ознайомила із деталями проекту із нашими новими партнерами.

Мета проекту:

1. Вивчення досвіду громадянської активності учнів в Україні та Польщі.
  2. Використання досвіду країни партнерів в своїй громаді.
  3. Сприяння розвитку ідей самоврядування молоді на прикладі роботи із шкільним органом самоврядування.

Задачі проекту:

1. Учні із міста Дніпродзержинськ та Стрий вивчають та знайомлять партнерів із Польщі із спільними елементами культури України та Польщі на прикладі своєї місцевості; публікують матеріали на сайті своєї гімназії та блозі “Класна школа” в Інтернеті.
  2. Популярізація громадянської активності учнів Забже. Учні школи Забже узагальнюють досвід своїє громадянської активності та публікують матеріали на сайті своєї школи.
  3. Реалізація спільного україно-польського проекту по організації громадянської активності учнів на території Польщі та України.

Команда обговорила план дій та запланувала нову зустріч на 31 травня:

• користуючись Інтернетом знайти інформацію про історію Польщі, традиції, свята, одяг, страви та знайти спільне із українськими;
  • ознайомитися із історією та особливостями міста Забже, Польща, та Стрий, Львівська область України;
  • в музеї ДМК та музеї міста знайти інформацію про внесок поляків у розвиток нашого міста;
  • на сайті гімназії  та блозі “Класна школа” розмістити матеріали проекту.

1 коментар