Толока присвячена Всесвітньому Дню довкілля!!! Екологічна акція “Посади дерево”.

hands

22 квітня в Дніпродзержинській гімназії № 11 відбулася Толока присвячена Всесвітньому Дню довкілля!!!

DSCN1606

Учні 5-11х класів та педагогічний колектив разом з депутатом міської ради Китаєвим Євгеном Анатолійовичем висадили алею дерев: липи, берези та горобини.

Виконали роботи по благоустрою території, а саме: побілили дерева та бордюри, висадили квіти та впорядкували клумби. Це сприяло згуртованості учнівського, батьківського та педагогічного колективу, виховання почуття відповідальності та бережного відношення до навколишнього середовища.

Дбаючи про природу ми подаємо приклад для мешканців нашого міста.

Екологічна акція “Посади дерево” допоможе покращити склад повітря в промисловому місті Дніпродзержинськ.

Приєднуйтесь до нас!