Флешмоб до Всесвітнього Дня вишиванки. Використовуємо ІКТ. НВК-гімназія № 11 міста Кам’янського

11535703_1614315348842494_6115713497201796632_n

НВК – гімназія № 11 міста Кам’янського прийняла естафету від учнів та педагогів Колиндянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області (наших партнерів-друзів за проектом “Класна школа”).

Наш талановитий учитель образотворчого мистецтва Гудименко Віктор Миколайович разом з учнями гімназії створив відеоролік до Всесвітнього дня вишиванки.
#вишиванкаєднає #vyshyvankaunites
Дякую всім учителям, учням та їх батькам, які залучилися до цієї події! А також пишаюсь нашими учнями, які носять вишиванки не тільки в цей день. Приємно, що учні та вчителі надягають цей одяг не за вказівками або по “разнарядкам”, а за покликанням душі.
Україна Єдина!