«Наш настрій у ліцеї »

10 жовтня 2016 року у Всесвітній день психічного здоров’я у ліцеї пройшла акція «Наш настрій у ліцеї »

Акцію провели учні 11-В класу разом з психологічною службою ліцею.

Настрій 1-4-ті класи – (482 респонденти);

ДЕН__ПСИХIЧНОГО_ЗДОРОВЯ_008 ДЕН__ПСИХIЧНОГО_ЗДОРОВЯ_005

ДЕН__ПСИХIЧНОГО_ЗДОРОВЯ_009

Настрій 5-7 класів – (388 респондентів);

Настрій 8-11 класів – (334 респонденти);

Настрій вчителів – (42 респонденти).

«Наш настрій у ліцеї » (1204 респонденти):

Таким чином, учні початкових класів відчувають у ліцеї більше радості ніж в середніх і старших класах. Винятком є 10-А клас, у якому також переважають радісні емоції.

Щодо відгуків учнів 11-В класу, які проводили дослідження, то вони отримали задоволення від спілкування з учнями і вчителями, хоча кілька вчителів не відгукнулися на прохання провести дослідження.

Остаточний результат такий:

• у Всесвітній день психічного здоров’я, у ліцеї в переважно радісному настрої були учні початкових класів.
  • в інших (середніх, старших класах і вчителів) переважав спокійний, урівноважений настрій.
  • сумували в цей день – 10% респондентів.