Профорієнтація 10-х класів

У жовтні для батьків і ліцеїстів 10-х класів пройшли заходи з профорієнтації. Учні пройшли комп’ютерну діагностику, і разом з батькам взяли участь у консультуванні за результатами діагностикb. Всього в тестуванні взяли участь 60 ліцеїстів.

Даний захід проходив у рамках договору про співпрацю ліцею «Голосіївський» № 241 з Міжрегіональною Академією Управління персоналом.

На фото одна з груп під час консультування.

P61022-124059_новый размер P61022-124130_новый размер

1. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя дітей. Тому цьому питанню потрібно приділити багато часу і проконсультуватися з фахівцями.

2. Елла Ситник, вчитель сш №250 м. Києва.

Вітаю!
    Початок зроблено.
    Дуже сподіваюсь, що наступним буде пост про підготовку до дебатів у класах, щодо правил використання ІКТ у вашому навчальному закладі. Крок за кроком і з’являться перші відзнаки в проекті Класна школа. Успіхів вам.
    Ментор проекту Класна школа – Елла Ситник.