Знайомство з програмою “Класна школа”

16 березня 2016 року відбулася перша організаційна зустріч учасників програми Класна школа. Директор Юрій Іванович інформував про особливості програми Класна школа, а також з основними принципами програми.

Після активного обговорення ми визначили пріоритетні завдання для школи: Використання ІКТ на уроках та у позакласні й діяльності.

А також вирішили провести ДЕБАТИ в класах  з вироблення КОДЕКСУ школи під час весняних канікул.

DSC_8353 DSC_0037

1 коментар

1. Алла Ткачук

Я вважаю, що вам потрібно розповсюджувати досвід вашої роботи у проекті “Класна школа”. Працюйте і не бійтеся експерементувати.