Проект “Кіно&Школа”

Гвардійський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія»

Вчителями Письменним Олегом Володимировичем та Дуною Олесею Володимирівною розроблено проект 2 короткометражних фільмів «І пам’ять жива і житиме вічно» та «Свято гімназиста».

DSC_0082  DSC_0038

Фільм «І пам’ять жива і житиме вічно» присвячений відзначенню в Гвардійському навчально-виховному комплексі Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва. Метою даного проекту було виявлення обдарованих учнів та популяризація традицій навчального закладу. Учасники проекту ставили перед собою такі завдання:

• поглиблення знань для вивчення окремих дисциплін;
  • формуванню навичок роботи з комп’ютерною технікою;
  • популяризація традицій навчального закладу;
  • залучення громадськості та викладачів вищих навчальних закладів до роботи з обдарованою молоддю сільської місцевості.

DSC_0056Другий фільм у рамках даного проекту також був спрямований на формування громадянських якостей особистості, що надає людині можливість відчувати себе морально, політично, юридично дієздатною та захищеною, а також на виховання дітей особистостями, що є чутливими до свого оточення, долучати їх до сучасного життя та проблем суспільства. Виконавці даного фільму ставили перед собою такі завдання:

• навчитися критично мислити та об’єктивно оцінювати поставлене завдання;
  • складання алгоритму дій для вирішення поставлених завдань;
  • створення активної творчої групи для розробки сценарію фільму;
  • зйомки та монтаж короткометражного фільму;
  • аналіз естетичної цінності одержаного фільму.

Виконавши поставленні завдання учні нашої школи також вирішили подати отриманий продукт на V Всеукраїнський учнівський конкурс короткометражних фільмів «Кіно & Школа», організований Львівським католицьким університетом. За наслідками проведеної роботи наші учні були запрошені на фінальний етап даного конкурсу.

Отже всім учасникам «Класної школи» бажаємо творчого натхнення та рекомендуємо більше «рекламувати» себе.

1. ogerbanosenko

Які ж ви молодці, продовжуєте активно шукати для своїх діток поле для креативності. Цікаво було перглянути ваші творчі наробки. Використання ІКТ, бажання учнів та педагогів обов’язково дасть свої плоди.

2. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

Дуже цікавий проект. Ви все добре спланували, а потім вдало реалізували. Вітаю!

3. apolonska

Молодці! Творча група створили цікаві та познавальні фільми.
    Полонська А., Новогродівська ЗОШ №7, м. Новогродівка