Зустріч команди “Класна школа”

5 жовтня відбулася робоча зустріч команди “Класної Школи”. Під час зустрічі ми обговорили подальші дії для реалізації поставлених завдань, створили робочу групу педагогів та учнів, обговорили ключові проблеми школи, визначили план та терміни реалізації проекту, визначили основні цілі проекту та розподілили завдання.

12233180_556058994553825_180525375_n 12248618_556058981220493_468302377_n DSC_0011

1. natmarkus

цікаво дізнатися про ваш досвід реалізації проекту. З якими викликами вам довелося зустрічатися?

2. vaslehka

Цікаво, як ви розподілили завдання між групами педагогів та учнів?

1. dit :Le retour de voyage n’est clairement pas mon moment préféré Nostalgie et tristesse. Je me pose souvent la question du pourquoi je dois rentrer.Pourquoi je ne resterai pas là où j&;!tuoréqaissChaque bonne chose a une fin et c’est pour ça que l’on savoure tant les voyages! En voyage perpétuelle, on le vivrait certainement différemment.

3. Justyna

Очень хорошо, что вы встретились . Хорошая работа!

1. WOW! I have been sneaking a peek of these on fb, I was wondering what was behind the whole idea. It would be cool if you could feature your work as well as some of the other phoregraphots work from the shoot of other themes. yes? going to do that just for me? ok, let me know. lol AWESOME JOB.

4. larsuleva

Як ваші справи просуваються над створенням Кодексу?

1. irykos

шкільний кодекс ми вже створили, незабаром опублікуємо

5. Helena2

У вас стоїть значок “Маємо кодекс”. А де ви його опублікували?