У суперечках народжується істина

Протягом жовтня 2015р. у школі відбулися дискусії у 8-11 класах щодо використання ІКТ під час навчально-виховного процесу. Пройшли попередні зустрічі- інструктажі, де школярі мали можливість пригадати правила участі в дискусії, а також отримали пояснення про висвітлення порушеної проблеми. Учні активно обговорювали запропоновану тему, висловлювали власні думки щодо озвученого питання, обгрунтовували їх. Важливо, що при аргументації учасники дискусії спиралися на власний досвід, особисті спостереження. Більшість старшокласників вважає, що ІКТ необхідно використовувати з метою навчання, адже це відкриває широкі можливості, економить час, дозволяє осягнути більше матеріалу, робить навчання цікавішим.Проте учні 8-11 класів зізнаються, що дотримуватися правил використання гаджетів, навіть встановлених особисто, буде непросто. Однією з ключових проблем є спокуса використання інформації з Всемережжя для виконання творчих завдань, що спричиняє невміння мислити самостійно, грамотно формулювати думки тощо. Наступного тижня відбудуться дискусії у 5-7 класах.

DSC_0016DSC_0019DSC_0027DSC_0021DSC_0045

1. polinaverbytska

Чудові досягнення! Зініціюйте дискусію із іншими школами, учнями у вашому мікрорайоні стосовно використання ІКТ у ЗМІ. Які плани у проекті? Успіхів Вам!

2. Дмитро

Чудово працюєте! Молодці!!!

З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 м. Кіровоград

3. Justyna

Хорошо, что ученики увидели плюсы ИКТ, которые можно использовать в общении или вовремя учебы. Но и они обратили внимание что нужно использовать без фанатизма , потому что трудно сконцентрироваться на одном задании.

4. I never post on these things, but I am truly happy that you’re back..I missed your blogs! I’m pregnant with a da#o0ter&u823h;bgoo…does that mean I shouldn’t hold my breath on the ponytails? LOL