Тиждень інформатики у школі

IMG_3410 IMG_3405 IMG_3408

З 19 по 23 жовтня 2015 року в нашій школі проходив Тиждень інформатики, присвячений 30-річчю викладання інформатики в школі. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, творчу уяву, художній смак, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.
У програмі тижня були заплановані та проведені наступні заходи:

1. Конкурс малюнків серед 5-х класів. Перше місце отримав Чайка Богдан, 5-А , ІІ місце – Матіїшин Андрій, 5-Б, Робур Діана, 5-А, ІІІ місце – Главацька Софія, 5-Б, Кон Вікторія, 5-Б.
  2. Конкурс стінгазет. І місце – 9-Б кл., ІІ – 9-А, ІІІ – 6-А.
  3. Конкурс «Придумай назву» до малюнків. Переможцем стала Піндус Олександра, учениця 6-Б класу.
  4. Конкурси на швидкість введення та редагування тексту, де учні розвивали навички змагання. Переможцями стали Паславський Володимир, 9-Б кл., Клеймьонов Ігор, 9-А кл.
  5. Конкурс на кращий комікс з інформатики. Переможцями стали Шкандрій Марія, Яцків Анна, Штейнберг Христина, Гунчак Аліна, 9-Б клас.

Всі ці учні отримали нагороду за свою старанність та за приймання активної участі у житті школи.

1. natmarkus

Цікава інформація.Бажаємо вам успіхів ) А ще під час таких предметних декад чи тижнів можна проводити інтегровані уроки інформатики і інших предметів