Діти за мир в усьому світі

14 травня 2016 року в Хмельницькому 120 дітей створили з паперових голубів мапу Італії. Це 35 мапа країн Європи з паперових голубів, яку створили маленькі українці в рамках міжнародної соціальної акції “Діти за мир в усьому світі”. До акції долучилися і учні 5-х класів нашої СЗОШ №6. У ляльковому театріі відбувся концерт за участю учня 4-а класу Андрія Малика, перед дітьми виступав міський голова О.Симчишин. Кожен учасник акції написав на маленькому голубі щирі побажання миру та спокою рідній Україні. Першим свого голуба до мапи Італії прикріпив міський голова. В акції брали участь цілі родини. Так родина Єфремових із задоволенням приєдналася до проекту, і ще три маленьких голуби полетять до Риму, щоб всі дізналися про мрії маленьких жителів України.

1 коментар