Шевченківські дні в нашій школі

Незмінною традицією в СЗОШ № 6 є  проводити Тиждень, присвячений великому сину Українського народу – Т.Г. Шевченку. Пам’яті Кобзаря приурочили виховні години, поезію, складену учнями школи, конкурси малюнків до творів поета, наукову конференцію, круглий стіл “Т.Г. Шевченко. Вічний, як народ”.

Даний виховний захід мав донести до глядачів нерозривний зв’язок Т.Шевченка та нашої країни, яку так віддано любив Великий Кобзар. Пролунали незабутні рядки поезії  Т.Шевченка, елементи його біографії, а також вірші інших поетів, присвячені Кобзарю.