Скайп-зустріч

7 квітня відбулася скайп-зустріч учнів 8-А класу з восьмикласниками Новолоинського ліцею-інтерната. Гості, запрошені вчителями ліцею, пані Олександра та пані Юлія, розповіли учням Донбасу та Волині про значення малюнків на писанках, про символіку кольорів, які використовуються в писанкарстві, про те, як правильно прикрашати крашанки. Також учні ліцею поділилися з 8-А інформацією про їхнє зовсім молоде місто та його пам’ятки культури. А наші учні розповіли про нашу школу та місто. І вже домовилися про нову зустріч з новими друзями.