31-а річниця Чорнобильської трагедії

В рамках заходу були проведені:

1) бесіди (для учнів початкової, основної школи); лекції (для учнів старшої школи), присвячені пам’яті жертв Чорнобиля;

2) концерт-реквієм «Дзвони Чорнобиля»;

3) 9-ті класи відвідали міську центральну бібліотеку, де узяли участь у лекції з нагоди 31-річниці вшанування пам’яті загиблих під час аварії на Чорнобильській АЕС.

Desktop62

1. Духнич Софія

Трагедія на Чорнобильській АЕС охопила всю країну . Тому нам, жителям України важливо пам’ятати такі важливі для нас дати.

2. Богдана Сніцар

Молодці! Ми маємо пам*ятати про Чорнобильську трагедію, щоб схожого не сталося в майбутньому!