Опитування школярів!

16.12.2015 року учні Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, які належать до мережі «Класна школа», були запрошені до опитування школярів України  на тему: «Ти серед інших культур. Полікультурність й толерантне ставлення до Інших у шкільному середовищі». Таке дослідження має на меті зібрати думки та позиції учнів різного віку. Аналіз результатів опитування дозволить сформувати цілісну картину міжкультурної взаємодії в шкільному середовищі.

Учасники опитування здійснювали в онлайн режимі. Керівники проекту були приємно здивовані відповідями учнів.

image image (1) image (2)