Приймаємо вітання!

Приймаємо вітання від команди «Класна школа» щодо проведення Ярмарки 2.0. З нами також відмінниками стали ще дві школи:
ЗОШ № 1, м. Козова
ЗОШ, с. Дубечне
Крім надання передбаченої за заміщення заходу відзнаки команда «Класна школа» написала про нас на польському веб-сайті Центру громадянської освіти!

1. allasuprun

Дуже приємно отримувати привітання. Діти дуже зацікавлені даним проектом!

2. olekuzovenkova

Яка ж добра думка – подякувати на сторінках блогу команду класної школи. Бо особистого листа подяки ми відправили, а так – навіть не здогадалися. Виправимося. Дуже чудовий приклад :)

3. Алла Ткачук

Молодці, не зупиняйтеся на досягнутому!! Отримані вами диплом та сертифікат це стимул до подальшої роботи!!!! Ви найкращі!!!