Ярмарок 2.0

Сьогодні в школі значна подія – учні 4-11 класів беруть участь у ярмарку ідей, які допомагають отримувати нові знання. Вони довго готували свої проекти і на ярмарку звітували про роботу. В гості завітала завідуюча міським методичним кабінетом Фоміна А.М., батьки та вчителі. До присутніх зі словами подяки звернулась директор школи Куржанова Н.І., яка відзначила значну роботу учнів та вчителів школи по провденню дебатів, створенню кодексів класів та школи. Цікавими були виступи учнів.
Учні четвертого класу вчили присутніх створювати проекти у програмному середовищі Scratch.
Учні 5-А класу вчили подорожувати нашою планетою з допомогою Google Earth.
Учень 10 класу Левін Максим ознайомив присутніх з цікавими дослідами з віртуальної лабораторії.
Учні 11 класу використовуюють можливості Інтернету для підготовки до ЗНО і ознайомили присутніх з чисельними сайтами, де можна знайти додаткову інформацію.
Учні 6-А класу представили присутнім проект “Безпека в Інтернеті”, та ознайомили з сайтами, де можна знайти матеріали по темі.
І для дітей і для дорослих зустріч була цікава і корисна.

Безымянный1

Безымянный2

Безымянный4

Безымянный5

Безымянный6

20160115_111600

1 коментар

1. allasuprun

Захід пройшов на одному диханні. Дітям цікава ця тема, тому вони підійшли креативно. Це дало чудові результати – захопливий ярмарок ідей. Раді що беремо участь у проекті “Класна школа”.