Фізкультхвилинки з використанням ІКТ

Одним із головних завдань початкової школи є застосування ІКТ у процесі вивчення більшості навчальних предметів у рамках програми. У цікавій, динамічній, ігровій формі учні молодших класів розвивають пам’ять, просторову уяву, логічне мислення, творчі здібності.
Таким чином, вчитель початкових класів Сауляк С.Ф. Марганецької ЗОШ №3, проводить уроки з використанням ІКТ та фізкультхвилинки, де діти не тільки весело відпочивають, а ще й співають, танцюють.
Основною причиною використання комп’ютера у початковій школі не лише можливе, але й потрібне в сучасних умовах є: комп’ютеризація суспільства; великий обсяг інформації, який подає вчитель.

1. Ілля Карпенко

Доброго дня. На мою думку, це гарна ідея. Буду й надалі слідкувати за вашими новинами, адже вони у вас цікаві і різноманітні.