Про школу

20024034

images

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЛІЦЕЙ – СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 10»

 

Безымянный

“Наш ліцей – будинок радості для учнів, будинок творчості для вчителів та будинок впевненості для батьків”

 

Share Button

2s коментарів

 1. Петро Кендзьор

  Вітаємо Вас і знаємо що ваш ліцей вже є класною школою і не лише за оптимістичними кольорами фасаду будівлі, але й за конструктивним і позитивними духом організації шкільної роботи впродовж багатьох останніх років.
  Наше перше знайомство із шкільною командою вашої школи було ще у 2001 році і така співпраця тривала впродовж багатьох років.
  Раді за вашого директора. Сподіваємося, що ваша школа буде і надалі зразком того в Україні як, не чекаючи вказівок зверху, можна робити школу європейською вже зараз.
  З повагою
  Петро Кендзьор

  Відповіcти
 2. Оксана

  Дякуємо, за таку високу оцінку нашої роботи! Незважаючи на те, що сьогодні в ліцеї змнилася на 60% адміністрація, ми продовжуємо працювати на високому рівні. Учні та батьки сприйняли новину про обрання нашого директора головою Виконкому міста з певним острахом, бо не хотіли, щоб Олена Анатоліївна залишала школу, вважаючи її найкращим директором. Але в школі є талановита команда управлінців, які можуть на належному рівні забеспечити і навчальний і виховний процес. Ми дійсно “Класна школа”, і це відчуває і колектив наших вчителів, наших учнів, їх батьків та рідних.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>