А ми вже провели шкільні дебати!!!

12 листопада в актовій залі нашої школи відбулися шкільні дебати і обговорення проекту Кодексу 2.0 для Класної Школи. На зборах були присутні усі творчі групи, які долучилися до проекту у нашому навчальному закладі, а також директор школи Надія Кравченко (куратор “Класної школи”) та педагог-організатор Дмитро Собчук (координатор “Класної школи”).

Дискусія виявилась плідною. Обговорення проходили досить жваво. Видно було, що учнів дуже хвилює така гостра тема як “Використання ІКТ у школі”.

Тож, рішенням зборів було прийняти за основу проект Кодексу 2.0, допрацювати окремі пункти цього Кодексу.

Але ми не зупиняємося на досягнутому і будемо працювати над вдосконаленням цих Правил і намагатися їх дотримуватися, адже ми власноруч їх створили!

DSC_1971-01 DSC_1954-01 DSC_1959-01

1. olena

Гарно попрацювали! Вдалого та творчого втілення напрацювань!

2. polinaverbytska

Молодці! Напишіть, які ідеї нові виникли. що плануєте робити далі, напишіть допис у місцеву газету про вашу школу. Успіхів Вам!

1. Дмитро

Дякуємо за цікаві пропозиції! Навзаєм бажаємо і вашій команді успіхів!
      З повагою, шкільна команда “Класної школи”.

3. Maja

Здравствуйте,
    Поздравляю с успехом. Видно, что ученики отлично поработали!
    По своему опыту знаю что такие проекты нужны в каждой школе.

Хорошо поработали. Очень интересные и умные выводы! Поздравляю все учеников – участников дебат!

1. Дмитро

Дякуємо Вам, Мая! Приємно читати ці рядки! Ми раді, що Вам сподобалось.
      З повагою, шкільна команда “Класної школи”.

Дякуємо Вам за відгук!
          З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 м. Кіровоград.

4. polinaverbytska

Що у вас нового . Дебати завершилися, що плануєте робити далі в рамках проекту.

Доброго дня!
      Дебати завершились складанням проекту Кодексу 2.0. Надалі плануємо працювати над вдосконаленням його, шляхом впровадження Кодексу у практичній діяльності. В рамках проекту ми плануємо залучити шкільну громаду активніше використовувати ІКТ у навчально-виховному процесі. Наприклад, використовувати освітні інтернет-ресурси, програми для смартфонів та планшетів для оцінювання результатів навчання, використання гаджетів на уроках в освітніх цілях тощо.

5. Цікава пропозиція проведення дебатів. Чекаємо на ваші статті з приводу втілення в життя проекту “Класна школа”

6. Ylia Soroka1

Дебати це цікаво і гаряче! А що ваша школа запровадила в шкільному кодексі 2.0?

1. Дмитро

Наразі ми допрацьовуємо проект Кодексу 2.0: вчителі і учні працюють за тими правилами, які ми винесли в проект Кодексу і обговорюють, яке правило підходить для роботи, а яке слід допрацювати, а може і припрати це правило зі списку.
      За регламентом проекту “Класна Школа” сталі правила повинні бути сформовані після певного терміну апробації їх на практиці, якщо я не помиляюсь. Ми працюємо за такою схемою!

7. majawrzos

My dear Ukrainian partner School!
    My knowledge of Russian is not enough to write this comment so that is way I am doing it in English (I hope that is ok with you). I spent so much time during Christmas break to read slowly all your comments and actions that you have mentioned on your blog. And I am really impressed with what you did and what you achieved while being the part of the project. Introducing technology can cause some problems. It is not always easy, we are afraid that our students won’t spend enough time learning but they will search the Internet in non-educational purpose. This was my first thought in mind when I allowed my students to you smartphones or tablet during my lessons. But setting the rules is a good solution and students follow it.
What is more – I adore your photos!! From every single one I can see a lot of happy smiling students who enjoy working in the project.
Well done and good luck!