“Як використовувати Інтернет-ресурси для вивчення іноземних мов”

Ініціативна група учнів під керівництвом Олени Васильченко, вчителя англійської мови, обрали темою обговорення важливе питання “Як використовувати Інтернет-ресурси для вивчення іноземних мов”. Шляхом дискусій, дебатів учасники проекту вирішили наступне:

Онлайн уроки

1. Створити онлайн середовище ініціативної контакт-групи з учнів 9-В класу та вчителя англійської мови Васильченко О.В.
  2. Визначити одного учня координатором цієї групи .
  3. Встановити особистий пароль доступу до цього середовища.
  4.  Розробити список корисних сайтів для вивчення іноземної мови. На кожну тему з англійської мови  знаходити корисні посилання на онлайн ресурси для уроків формування нових знань та навичок.
  5. Довести до відома батьків про створену групу в цілях поліпшення якості знань з англійської мови в рамках дистанційної освіти (онлайн уроки або відео лекції).
  6. Систематично надавати допомогу учням які не мають можливості отримувати дистанційну допомогу в навчанні при відсутності інтернету вдома.

20151021_090653 20151021_090717 20151027_081129 20151112_134123

1. lyumahun

Чудова ідея! Як справляються учні з роллю адміністраторів? Успіхів !

2. Валерія

Цікавий підхід. Дуже важливі напрямки в наш час: ІКТ та англійська мова. Чому б їх не поєднати?

1. Дмитро

А ми вже намагаємось їх поєднувати!
      Дякуємо за Ваш відгук!
      З повагою, шкільна команда “Класної школи” НВО №6 м. Кіровоград