Обговорення правил безпеки користування Інтернетом (вчитель Ірина Ковальчук з учнями 6-Б класу)

Разом із вчителем музики Іриною Петрівною Ковальчук учні 6-Б класу Воіщев Олександр, Накалюжний Даніїл та Козлов Ян розробляли проект правил щодо безпеки в інтернеті.

Ось що у них отрималось:

Проект правил безпечного користування Інтернетом для учнів середньої школи.

1. Безперервна робота за комп’ютером для учнів 10-12 років—не більше 20 хвилин, потім—10 хвилин перерви.
  2. Ніколи не викладати в інтернет особистих даних (прізвище, ім’я, місце роботи батьків, адресу проживання тощо)
  3. Користуватися складними паролями від акаунтів та пошти (з комбінацією цифр, символів та літер).
  4. Не довіряти нікому з віртуальних знайомих—люди можуть бути зовсім не тими, якими представляються.
  5. Закачувати відеоігри та фільми лише з дозволу батьків.
  6. Не відкривати ніяких вкладень в електронних листах від незнайомих відправників.
  7. Не закачувати жодних комп’ютерних програм без узгодження з батьками.
  8. Вибирати ім’я, що не вказує прямо на стать дитини та вік.
  9. Використовувати в акаунтах підтвердженням номер свого мобільного телефону.

Проект правил для батьків щодо контролю активності використання Інтернету дітьми

1. Розробити перелік сайтів, які дитина може відвідувати. Інші—закодувати.
  2. Використовувати програми для захисту від СПАМу.
  3. Контролювати час роботи за комп’ютером дитини.
  4. Регулярно переглядайте журнал відвідин.
  5. Завжди мати доступ до дитячої пошти.
  6. Встановіть довірчі відносини з дитиною, щоб в разі небезпеки, вона могла б порадитися з вами.
  7. Контролюйте “скачування” домашніх завдань з Інтернету: реферати—переказувати, задачі—пояснити рішення.
  8. Відволікайте дитину від комп’ютера цікавим та змістовним спілкуванням.

папка  проект 050 папка  проект 046 папка  проект 040 папка  проект 039 папка  проект 038