Наймолодші і найактивніші!

Діти в 4-А класі попрацювали над створенням Кодексу. Надзвичайно багато позитивних емоцій і незабутніх вражень. Думаю, завдяки таким дітям наше майбутнє буде дууже цікавим. Просто мега позитивні діти, їм вдалося організовано і швидко попрацювати в командах.

DSCN2026 DSCN2028 DSCN2030 DSCN2031 DSCN2033 DSCN2040

1. natmarkus

чудова командна робота…особливо радує, що відсутність координатора не зупинила процес реалізації проекту)))) а координатор також не відпочиває : в Києві на тренінгу про освіту та захист прав людини в інтернеті….

2. svitdyachok

Найменші – молодці! Наші четвертокласники теж цікаві ідеї озвучують під час роботи в проекті! За молодим поколінням – майбутнє!

3. Наталія

З дітьми завжди дуже цікаво і приємно працювати!В них подекуди смішні,але правильні і креативні думки.Пишаюсь тим,що в Україні такі розумні,щирі і добрі діти. Недаремно кажуть,що:”Діти-майбутнє України”. Молодці!

4. Гліб

Думаю, завдяки таким дітям наше майбутнє буде набагато кращим!!!

5. alkupchyk

Підтримую,що діти-наше майбутнє. Як же багато у них ідей! Не сумніваюсь,що одна від одної все краща і краща!

6. lilshymon

Добре, що найменші беруться за велику справу!

7. irstasiv

Молодці 4-А, дуже активно попрацювали над створенням Класного Кодексу, так тримати!

8. tetryabchenko

Молодці! Думаю, що наймолодші учасники проекту заслуговують особливої подяки за свою активність.