Новий старт

Ми продовжуємо працювати у програмі Класна школа. На сьогоднішній день  вже відбулися робочі зустрічі, в ході яких ми обговорили план дій на майбутнє,схему завдань, ознайомилися  із пропонованими темами для проектів. Була сформована ініціативна група  учнів 10б класу. Всі пропоновані теми проектів були по своєму цікаві. та все ж довелося робити вибір.Тему обрано: Нові та зникаючі професії. Виконуючи проект учні шукатимуть відповіді на питання:Чи з’явилися якісь нові професії пов’язані з розвитком Інтернету? Які професії зовсім загинули? Які професії появилися за останні 5-10 років? Чому вони потрібні? А що Ви хочете робити у майбутньому? Які вміння пов’язані з новими технологіями будуть Вам необхідні? Тема  актуальна і потрібна.Попереду багато цікавого, а поки що працюємо над робочим планом проекту)

1. ikosminya

Це чудово, що ви продовжуєте працювати з Класною школою! Скільки проектів ви плануєте реалізувати?

2. Богдана Сніцар

Справді цікава і корисна тема! Успіхів вам!

3. majawrzos

The project sound very nice – you are combing two things at the same time. Modern technology and the search of occupations. That is way it sound great. Your students can learn a lot and you check the set of rules (if they work with using the technology or not). This will also be the time to check if your students are ready for team work or they need some help in this area.
    I keep my fingers crosses!