Презентація проектів

5 4 3 2 1

Учні  9-х класів завершили реалізацію проектів. Попрацювавши більше місяця вони презентували результати своєї роботи. Особливо цікавими були проекти на теми: ” Хай мережа об’єднує покоління”( Бацман Ірина та Гринишин Марія); ” Спільний простір”( Мартинишин Юлія та Ліщишин Софія); “Фізика в іграшках”( Сухарська Зоряна , Бобко Ірина та Рекут Аліна); ” Що таке свобода у добі ІКТ ? Авторські права – можем брати , але маєм діяти так”( Олена Петришин та Івашків Наталія); “Енергія дівчат”

1. majawrzos

fantastic ideas for projects!
    all of them are very needed in life. Hope that all the students loved them

2. Алла

Ви молодці, що обрали цікаві ідеї для створення проектів. Одразу видно, що виконано великий обєм роботи. Але хочеться більш детально дізнатися про хід роботи і які виникали труднощі.