11-Б працює над Кодексом.

Ми рухаємося вперед!
Завжди цікаво працювати з командою, якщо добавити трішки креативу. Сьогодні команди 11-Б класу, виявивши всю свою оригінальність, придумали декілька цікавих правил для шкільного Кодексу. Вони намагалися поєднати приємне з корисним, а тому, створюючи правила, враховували не тільки свої побажання, але і всі принципи Класної школи.
Дуже сподіваюся, що створені правила допоможуть нам спільними зусиллями зробити улюблену школу Класною.

81GgY71KGUI z7NyvOOTnkE TK2Q6wFzHbI SbPpkdLPSjw r4T9Qo2Gh0M Okl2ilX5REw NTtRowAT3vE NQsSOFVt9ZM jqjUvO_4PV0 akjhkfFD5aY

1. Правила для шкільного Кодексу – це дуже цікаво!Сподіваюсь що ваші правила будуть прикладом для інших шкіл!Ви молодці!:)

1. vaslehka

Дякуємо,дуже приємно)
      Ми стараємося придумувати правила, які допоможуть і вчителям, і учням змінювати школу на краще і втілювати свої ідеї в реальність.

2. vaslehka

Не перехваліть мене:)
    Дуже приємно, ми старалися обирати найцікавіші пропозиції)

3. Ну просто молодці ваші ідеї просто чудові . Я сподіваюсь ,що школа в майбутньому стане такою перспективною.

4. Сергій

В нашому класі було висловлено дуже багато ідей і всі були можливими лиш нам треба постаратися