10-Б працює над Кодексом.

I1xt6qWkzFk j-Z2OFJXziQ M4opFbUQRt8 nk6o0mPxBUEv3OowpUIQuEx4HJ_mwrHII3ewPYLBLXisKs-WPtf2v1w lleygxJJnac

1. vassonsyadlo

Сподіваюся, що створені правила допоможуть нам зробити нашу школу Класною.

1. natmarkus

я теж сподіваюся , що ваші натхнення, ентузіазм і відповідальність будуть сприяти тільки позитивним змінам)

2. Ярослав

На мою думку ці заходи підвищать навчальний рівень школи всі ж хочуть навчатись у Класній школі тому бажаю успіху у вашім проекті)

3. lilshymon

Надіюсь, що все, що ви задумали і записали – збудеться, бо записані мрії матеріалізуються завжди!

4. Влад

Мені дуже сподобалися класні дебати, ми всі активно працювали в групах, ми обговорили багато шкільних питань і вирішили, що наша школа реально стане Кращою!!)

5. Влад

Молодці! Дебати дають змогу учням навчитися вільно спілкуватися та розуміти один одного для досягнення єдиної мети – створення класної школи майбутнього!

6. tetryabchenko

Я думаю, що створений учнями Кодекс сприятиме створенню класної школи майбутнього)))

7. Міша

Класні дебати – це завжди круто.На них ми можемо попрацювати разом і , як висловити свою думку , так і прислухатися до кожного з друзів.Від усіх було чути безліч креативних і перспективних ідей.На мою думку , створений нами кодекс буде сприяти на покращення нашої школи.