5-А працює над Кодексом.

03TtxgDPYTIklE438JWYBAUL2EUPmHRRA

1. vaslehka

Було дуже цікаво і залишилось багато незабутніх вражень, не кажучи вже про емоції, які ми пережили, працюючи з дітьми. Така активна малеча, що час, проведений з ними запам’ятається, напевно, на все життя. Крім того, що ми повеселилися разом, діти запропонували цікаві ідеї для Кодексу і спробували попрацювати в командах. Думаю, їм сподобалося не менше,ніж мені)

1. natmarkus

як учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних тренінгів, можу із впевненістю сказати, що маємо дуже сильну і відповідальну учнівську команду, а Василина не просто проводить тренінги, але й кожен раз робить це творчо й на високому рівні.

1. Василина

Ой, ви мене просто завстидали)
        Дуже стараюся, мені цікаво брати участь в проекті, це урізноманітнює наші шкільні будні.

1. natmarkus

а я стараюся бути об’єктивною і знаю ,що твій досвід може стати у пригоді багатьом)

2. lilshymon

Класними бути непросто, але приємно, що є такі діти. Молодці!

3. lydlishhyshyn

Василинка, ти чудово справилась! Моїм діткам сподобалось.